Chcialabym odmlodzic twarz i zmiejszyc zmarszki.Biore xarelto 20 mg eutyrok 150 mg po usunieciu tarc

10 odpowiedzi
Chcialabym odmlodzic twarz i zmiejszyc zmarszki.Biore xarelto 20 mg eutyrok 150 mg po usunieciu tarczycy i choruje na POCHP Jakie zabiegi moge wykonac dziekuje
Witam, szczegółowa odpowiedź możliwa jest oczywiście po konsultacji oglądnięciu Pani i dokładnym zebraniu wywiadu. ( nie wiem ile ma Pani lat, jakie zabiegi Pani wykonywala do tej pory, z jakiego powodu wykonano strumektomie). Z racji obciążeń moja wstępna kwalifikacja do zabiegów odmładzających laserowych np. fraksel CO2 Pozdrawiam Dr Agnieszka Budzyńska
Sugeruję wizytę: Konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej - 150 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.

Witam. Na podstawie danych które Pani podała zaproponowałbym osocze bogatopłytkowe (wampiry lifting), lub mezoterapię. Przyjmowanie Xarelto zwiększa ryzyko siniaków, po zabiegu.
Bartosz Strzeboński
Witam Panią. Precyzyjna odpowiedź na zadane przez Panią pytanie wymaga podania większej liczby informacji na temat przebytych chorób i ich leczenia i nie jest możliwa bez oceny kondycji skóry, dobrania odpowiedniej metody do oczekiwanego efektu- typu zmarszczek, które chce Pani zlikwidować, a także dobrania zabiegów odmładzających odpowiednich do zmian w skórze jakie Pani posiada . Aby dokonać właściwej analizy proponuję konsultację w gabinecie. Z poważaniem Michał Dąbrowski
Przyjmowanie leków przeciwkrzepliwych jest na pewno przeciwwskazaniem do estetycznych zabiegów chirurgicznych. Proponuję osobistą konsultację u lekarza zajmującego się medycyną estetyczną, który indywidualnie oceni możliwości i ryzyko.
Witam,
serdecznie zapraszam na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. W zależności od wieku i potrzeb stosuję mezoterapię, botoks i wypełniacze.
Wszystko dopasowane do potrzeb pacjenta.
Pozdrawiam
Sugeruję wizytę: Medycyna estetyczna - 100 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Jest wiele zabiegów które można zastosować chcąc usunąć zmarszczki. Aby jednak sprostać Pani oczekiwaniom należy dobrać właściwe zabiegi do problemu z którym Pani się zgłasza. Chcąc uzyskać jak najlepsze efekty konieczna jest osobista konsultacja w gabinecie - zapraszam,
Pozdrawiam
Katarzyna Mudel
W celu efektywnego odmłodzenia twarzy mozemy zastosowac jeden lub kilka zabiegow z zakresu MEDYCYNY ESTETYCZNEJ-nie koniecznie toksyne botulinowa(Botox).Warto rozpoczac od rewitalizacji i nawilzenia skory-najbardziej polecalbym Mezolifting lub Mezoterapie.Z czasem moglibysmy pomyslec o toksynie botulinowej ale dopiero po sprawdzeniu wymaganych wynikow badań.
Pozdrawiam
Dr Piotr Bycul
Specjalista Medycyny Estetycznej
Dzień dobry, biorąc pod uwagę choroby które Pani wymieniła można zastosować u Pani usunięcie zmarszczek toksyną botulinową, mezoterapię twarzy, ostrzyknięcie osoczem bogatopłytkowym. W związku z przyjmowanym Xarelto jest ryzyko większych siniaczków (podbiegnięć krwawych) po zabiegu.
Więcej szczegółów po osobistej konsultacji uwzględniającej pogłębiony wywiad medyczny. Pozdrawiam
Dzień dobry, Pani choroby nie są bezwzględnym przeciwwskazaniem do wykonywania odpowiednich zabiegów Medycyny Estetycznej, ale konieczna jest dokładna weryfikacja podczas osobistej konsultacji lekarskiej z uwzględnieniem Pani aktualnego stanu zdrowia.
Pozdrawiam, JI.
Dzień dobry,
Choroby, które Pani wymieniła nie są przeciwskazaniem do wykonywania wszystkich zabiegów medycyny estetycznej. Musi się natomiast Pani liczyć z większym ryzykiem wystąpienia siniaków, ze względu na przyjmowanie Xarelto np. po zabiegu mezoterapii igłowej. Przy dobieraniu odpowiednich zabiegów tak, aby miało to największy sens bierze się pod uwagę m.in.: kondycję i jakość skóry, wiek, przebyte zabiegi, możliwe efekty na których Pani zależy. Najlepiej umówić się na konsultację do specjalisty, który doradzi jakie zabiegi będą dla Pani odpowiednie mając na uwadze wszystkie te aspekty oraz Pani choroby.
Ogólnie botoks, mezoterapia igłowa, dermapen, lasery, niektóre zabiegi rewitalizujące nie są przeciwskazaniem.
Pozdrawiam,
Aleksandra Grzesiak