Chce iść na makijaż permanentny brwi ale mam odwarstwiająca siatkówkę oczu, czy to znaczy że nie mog

1 odpowiedzi
Chce iść na makijaż permanentny brwi ale mam odwarstwiająca siatkówkę oczu, czy to znaczy że nie mogę mieć wykonanego takiego makijazu? Jak tak to jaki ma to wpływ?
Odwarstwienie siatkówki nie jest przeciwwskazaniem do wykonania takiego zabiegu- trzeba tylko go wykonać w czasie kiedy nie są planowane operacje/zabiegi na oczach ponieważ mała odległość czasowa między nim a zabiegami może zwiększać ryzyko powikłań zabiegów.

Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.
  • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.

Ta wartość jest za krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.