Cena mostu protetycznego

24 odpowiedzi
Witam. Jaka jest cena za jeden punkt mostu protetycznego w Bydgoszczy. Do zrobienia jest 7 punktów. i jakie są najbliższe wolne terminy ?
Dzień dobry, wykonanie jednego porcelanowego punktu w moście wzmocnionego metalem nieszlachetnym to koszt 800PLN. W cenie projektowanie cyfrowe. Współpracuję z najlepszym technikiem w województwie kuj-pomorskim. Terminy od zaraz, czas wykonania ok 7 dni roboczych.

WITAM
CAŁY CENNIK JEST NA STRONIE. ZALEŻNIE OD RODZAJU MATERIAŁU PRZEDZIAŁ CENOWY JEST OD 700-1500 ZŁ ZA PUNKT. W SPRAWIE TERMINU NAJLEPIEJ ZADZWONIĆ DO REJESTRACJI I DOBRAĆ DOGODNY TERMIN. POZDRAWIAM
W moim gabinecie punkt mostu (porcelana na cerconie ) kosztuje 2tys. Terminy mam na czerwiec. Nie znam cen w innych gabinetach oprócz Polskich centrów stomatologicznych gdzie pnkt na cerconie kosztuje 1500 zł . O terminy trzeba pytać telefonicznie
Witam, ostateczna wycena prac protetycznych ustalana jest indywidualnie.Cena za jedną koronę waha się od ok.900-1600 zł.Wszystko zależy od warunków protetycznych w jamie ustnej,miejsca itd.Zapraszam na konsultacje, na którą zawsze w bieżącym tygodniu są wolne terminy. Pozdrawiam
Witam. Niestety ni mam informacji na temat cen w Bydgoszczy. Mój gabinet znajduje się w Chorzowie. Pozdrawiam!
Proszę pytać w Bydgoszczy;)
W Bydgoszczy to nie wiem ale w Olsztynie 1000-1500
Przykro mi prowadzę gabinet w Krakowie,u nas cena jest od 600 zł,pozdrawiam
Witam!
Niestety nie wiem. Napisała Pani do Szczecina. Proszę uprzejmie czytać, do kogo i gdzie Pani pisze. Odpisuję z grzeczności, lecz na dłuższą metę, to męczące. Proszę szanować czas i dobrą wolę osób, które nie zostawiają pytania Pacjenta bez odpowiedzi.
z poszanowaniem
Joanna Ziółkowska
Nie zajmuję się leczeniem protetycznym w Bydgoszczy. POzdrawiam
Proszę się dowiadywać w gabinetach w Bydgoszczy. My mieścimy się w Zielonej Górze.
Witam
Przykro mi ale nie znam cen w Bydgoszczy We Wrocławiu zależy to od materiału z jakiego jest most i waha się od 5600 za 7 punktowy most na bazie chromokobaltu do 10500 za most z cyrkoniami w technice skanowania.
Pozdrawiam
Witam, niestety mogę podać orientacyjne ceny na Mazowszu jednego punktu porcelanowo-metalowego 600-800zl , myślę że w Bydgoszczy jest podobnie. W sprawie terminow radziłabym skontaktować się z przychodniami w Bydgoszczy.
Pozdrawiam
Ewa Kaniewska
Musiała zajść pomyłka. Ja przyjmuję w Poznaniu, dlatego też nie znam cennika usług stomatologicznych w Bydgoszczy.
Pozdrawiam
Grzegorz Mucha
Witam, wykonujemy mosty protetyczne ale w Kiełpinie Kartuskim. Pozdrawiam.
Witam.
Pracuję w Trójmieście. Serdecznie zapraszam. Jeden punkt mostu kosztuje od 985zl, w zależności od rodzaju koron.
Nie mam pojęcia - pracuję w Warszawie
Witam!!! Prosze zapisac sie na konsultacje . Dozobaczenia w "Valentina klinik" .Termin ustalimy jak najszybciej
Witam. Niestety nie wiem jaka jest cena za punkt mostu protetycznego w Bydgoszczy;
Zapraszam do Gdyni lub Gdańska - to są moje miejsca pracy ;)

Pozdrawiam
Marta Radwańska
Witam! Pracuję w Gdańsku, w związku z tym nie jestem zorientowana w cenach mostu protetycznego w Bydgoszczy:-) pozdrawiam
Niestety nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie. Zajmuję się leczeniem ortodontycznym w Białej Podlaskiej i nie orientuje się jakie są ceny leczenia protetycznego w Bydgoszczy.
Nie znam cen w Bydgoszczy,niestety
witam.
Cennika w Bydgoszczy niestety nie znam.W Poznaniu jest to ok.750 zł.

Pozdrawiam
Dzień dobry, gabinet Dentair znajduje się w Warszawie.