całkowity brak odporności

3 odpowiedzi
Witam. Mam pytanie co mam zrobić gdy urodziłam się z całkowitym brakiem odporności ?
Teraz mam 26 lat i nadal nie posiadam odporności, mam autoagresje organizmu, obojętnie co mu podam jakie leki to organizm odrzuca to wymiotuję mam wstrząs anafilaktyczny i ogromną nietolerancję lekową.
Nie mam już nawet możliwości leczenia infekcji czy przeziębienia bo mam bardzo dużą nietolerancje lekową i po lekach wymiotuję i boli brzuch i mam wstrząs anafilaktyczny
Skoro dożyła Pani do obecnego swojego wieku, to zapewne nie ma Pani całkowitego braku odporności bo z taką chorobą nie dożywa się zazwyczaj wieku wczesnoprzedskolnego.
Ta nietolerancja wielu substancji może wynikać z uczulenia na któryś ze składników, z którym styka się Pani na co dzień. Oczywiście wskazane badania, konsultacja alergologiczna, badania na pasożyty itp., ale na już proszę spróbować samodzielnie wyeliminować niektóre pospolite składniki pokarmowe- proponuję zacząć od nabiału- głównie słodkie mleko, ale w zasadzie należałoby spróbować wyeliminować nabiał w całości, również przetworzony, na minimum 2 tygodnie, jeśli to nie da efektu radziłbym spróbować wyeliminować wszystkie produkty zawierajce mąkę- każdą mąkę, a nie tylko pszenną.
Proszę spróbować, bo uczulenia na te produktu są dość częste, ale rzadko podejrzewane.
Pozdrawiam.

Nie jest to możliwe by z całkowitym brakiem odporności dożyć 26 lat. Więc jakaś odporność musi być....
Witam, na szczęście, nie ma możliwości całkowitego braku odporności. Osoby z taką dolegliwością, nie byłyby zdolne do życia. Zła tolerancja leków, to też na szczęście nie zawsze wstrząs. Sądzę, że jeśli prześledzimy dotychczas przyjmowane leki, występujce po nich objawy niepożądane oraz po wykonaniu kilku prostych badań krwi, uda się znaleść, właściwą metodę leczenia. U wielu osób z częstymi infekcjami przyczyną jest alergia wziewna, z tym też można sobie poradzić, zapraszam. Krzysztof Kowalczyk
Sugeruję wizytę:
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.