Byłam w czwartek na wizycie u ginekologa informowałam o częstym pojawianiu się przed ciążą ropnia gr

1 odpowiedzi
Byłam w czwartek na wizycie u ginekologa informowałam o częstym pojawianiu się przed ciążą ropnia gruczołu bartholina (obecnie jestem w 11 tyg) poinformowałam go również, że odczuwam pierwsze objawy, lekkiego doskwierania w prawym gruczole, Pan ginekolog stwierdził, że nic nie widzi i że jego zdaniem wszystko jest ok, mimo, że miałam już widoczne na wynikach bakterie w moczu,w piątek po południu guz zaczął rosnąć, dzisiaj jest wielkości jajka odczuwam ból przy siadaniu oraz ból i lekkie z grubienia w pachwinie, pojawił się lekki stan podgoraczkowg, ginekolog w moim mieście przyjmuje dopiero w czwartek, czy mogę czekać z tym guzem do wizyty u ginekologa bardzo martwię się o maluszka czy nic mu nie dolega przez to zapalenie i bakterie. Będę ogromnie wdzieczna za pomoc czy sprawa jest pilna, czy mogę czekać do czwartku i nie naraże tym maleństwa. Pozdrawiam
Sprawa jest pilna. Proszę zgłosić się do izby przyjęć najbliższego szpitala, gdzie jest oddział ginekologiczno-położniczy