Budzenie się w nocy spowodowane potrzebą oddania moczu.

2 odpowiedzi
Witam, odpowiedział Pan na moje pytanie pt. ''Budzenie się w nocy spowodowane potrzebą oddania moczu''.Objawy nie ustapiły, postaram sie dokładniej opisać przebieg choroby.
Początek od ok. 20 września. Wtedy jeździłem rowerem; miałem wrażenie, że jestem skrajnie zmęczony(pierwszy raz w życiu tak mocno), byłem mokry od deszczu, było mi bardzo zimno.
Urofurgarina 23-29, Urosept, Urointima od 2 do 11 października. Później brałem na własną rękę Unidox od 12 października 3 dni, 4dnia wziąłem z rana i poszedłem do lekarza rodzinnego bez badań, powiedział, że nie ma sensu brać tego unidoxu juz i więcej nie brałem. 4 dnia zacząłem jeść czosnek podczas posiłków, następnego dnia obudziłem się ok 5:30 i tak przez kilka dni (wcześniej ok. 3), nie wiem czy to czosnek czy ten antybiotyk trochę pomógł. Antybiotyku nie skończyłem, miałem go na 5 dni.
Od 21 października biorę antybiotyki przepisane przez lekarza rodzinnego Cipronex i Zinnat, razem rano i wieczorem, tabletka 500mg, te antybiotyki też mam na 5 dni, dzisiaj kończę, nie ma poprawy, dziś obudziłem się ok 1:30. Jem też czosnek. Tak jak po unidoxie tak teraz mam biegunkę, od wczoraj bóle odbytu pewnie przez nią.
Wszystko to się tak przeciąga, bo mam daleko do lekarza i apteki. Nie mogę się pogodzić z tym, że nie mogę się normalnie wyspać. Będę musiał zrobić badania i znaleźć Urologa, słyszałem że w najbliższym mieście robią niedokładne badania co wzamaga moje wątpliwości (Gołdap). Mocz powinno się dostarczyć do 2 godzin, jak mam to zrobić, jeśli budzę się o 3 w nocy. Przez tel powiedziano mi, że skoro tak, nie musi być z całej nocy. Jestem już tym wszystkim coraz bardziej zdesperowany.
Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.
Dzień dobry. niestety potrzebna jest konsultacja u urologa w najbliższym miejscu. Pozdrawiam

Wszystko spokojnie przeanalizujemy podczas spotkania. Przed wizyta należy zrobić dzienniczek mikcji i badanie ogólne moczu. Pozdrawiam