BRUKSIZM - Czy wykonuje Pan Doktor nakładki relaksacynje na zęby?
1 odpowiedzi
Witam serdecznie. Od miesiąca zmagam się z bólem skroniowo-żuchwowym któremu towarzyszy ból zębów (niepotrafiłam określić lekarzowi który ząb mnie boli - był to dziwny ból raz bolał ten ząb raz inny - lekarz usunął mi nerw z najbardziej poderzanego zęba i przypisał antybiotyki przez 7 dni - ale nie było żadnej poprawy). Boli okolica przyuszna i skroniowa - ból jest rozlany i niestety cały czas zażywam przeciwólowe. Lekarz rodzinny zasugerował mi pójście do protetyka - uważa że jest to BRUKSIZM i że wykonanie nakładki relaksacyjnej (ważne żeby zrobić ją z wyciskiem pod moje zęby a nie kupną w sklepie) zniweluje problem. Czy wykonuje Pan analizę w celu rozpoznania takiej choroby i czy można u Pana Doktora wykonać taką nakładkę ? Ząb który rozwierciła mi Pani Doktor jest niedokończony, chodzę z antybiotykiem w środku od 10 dni i nie wiem czy już można go wypełniać konałowo czy czekać ? Będę wdzięczna za udzielenie informacji/
Witam ,
Zapraszam na wizytę, możemy wykonać nakładkę relaksacyjną, jednak najpierw muszę zobaczyć pacjenta i dokładnie zdiagnozować problem. Rozpoczęte leczenie zęba trzeba bezwzglednie kontynuować i nie czekać bo może sie skończyć ekstrakcją.
Pozdrawiam

Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Podobne pytania

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.

Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.