broblemy z zalatwianiem u 2,5 letniego dziecka

mam problem z 2,5 letnia córką, nie chce sie załatwiać ma jakąś bariere w głowie. zaciska nogi zeby sie nie zalatwic, podczas noszenia zeby zrobila kupe jest krzyk wrzask lament na caly blok. bylismy u pani gastrolog dostalismy leki i je stosujemy ale nadal blokada u corki jest ogromna, czy Pan może w tej sytuacji w jakiś sposób pomóc? nie wiemy do kogo sie zwrócic o pomoc.

2 odpowiedzi


Najważniejsze to wyjaśnić dziecku, że wypróżnianie się to nic strasznego. Sugeruję zacząć uczyć dziecko korzystania z nocnika, może dziecko nie lubi załatwiać się w pieluchę.

Uzyskaj odpowiedź dzięki konsultacji online

Potrzebujesz porady specjalisty? Zarezerwuj konsultację online: otrzymasz odpowiedzi bez wychodzenia z domu.


Zapraszam na spotkanie. Jolanta Iwanowska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.