Brak uzebienia

6 odpowiedzi
Witam serdecznie! Szukam stomaloga, który jest w stanie mi pomóc. Panicznie boję się dentysty!!!! Moje uzębienie pozostawia wiele do zyczenia.... Mam sporo połamanych zębów, bądz tylko korzeniu z tyłu z każdej storny. Czy jest mi Pani wstanie pomóc - zapanować nad moim strachem i pomóc mi wyleczeniu zębów?
Zapraszam do CENTRUM STOMATOLOGICZNEGO Jahromi-Kloss na bezpłatną konsultację i badanie. Na takiej wizycie ocenię stan uzębienia, zaproponuje plan leczenia i poinformuje jakie są koszty zabiegów. Pozdrawiam

Przykro mi ale nie leczę zębów - zajmuję się tylko chirurgią , implantologia i protetyką
Witam. Zapraszam na konsultacje wraz ze zdjęciem pantomograficznym, zobaczymy co da się zrobić. Pozdrawiam
Witam serdecznie. Oczywiście chętnie pomogę, jednak konieczna jest osobista wizyta w gabinecie,aby móc porozmawiać o leczeniu i rozwiać związane z tym obawy. Zapraszam:)
Nad strachem jestem na pewno w stanie zapanować. Jeśli chodzi o leczenie to czasem nawet w pozornie beznadziejnej sytuacji jesteśmy w stanie zbudować piękny usmiech. Zapraszam na wizytę diagnostyczną, na której wykonam zdjęcie rentgenowskie oraz porozmawiamy nt możliwości leczenia i kosztów. Pozdrawiam, Adrian Marcol
Dzień dobry, cieszę się, ze jest Pani zmotywowana do zmiany wyglądu swoich zębów. To pierwszy i najważniejszy krok! Zapraszam na wizytę, mogę obiecać, ze dołożę wszelkich starań by spelnić Pani oczekiwania estetyczne.Dzisiaj leczymy w 100% bezboleśnie i w bezstresowej atmosferze.Serdecznie zapraszam.