Brak owulacji?

3 odpowiedzi
Witam serdecznie...
Po porodzie w 2011 r. zaczęłam przyjmować tabletki antykoncepcyjne, odstawiłam je w kwietniu tego roku ze względu na planowaną ciąże, do tej pory miesiączka wywoływana jest luteiną. W ciągu tych kilku miesięcy przytyłam 8 kg, nigdy nie miałam problemów z wagą. Zauważyłam też szybszy wzrost owłosienia, natomiast żadnego owłosienia na twarzy nie mam, czy możliwe że to zespół policystycznych jajników ? Lekarz u którego dotychczas się badałam nie zlecił żadnych badań. Miałam jedynie badanie USG podczas którego lekarz nie zauważył niepokojących zmian, jedynie wskazał brak owulacji.
Szanowna Pani.
Na pewno badania będą bardzo pomocne.
W tej sytuacji mogę zaproponować konsultację u mnie oraz u doskonałego endokrynologa Dr n med. Marka Żółcińskiego w CliniCare. Jeżeli rzeczywiście jest brak owulacji sytuacja wymaga precyzyjnego omówienia.
Pozdrawiam, Sobiesław Kaszowicz

Witam,
Myślę że w tym wypadku konieczne jest wykonanie badań hormonalnych a przynajmniej oznaczenie TSH i PRL jeśli nie pełna diagnostyka endokrynologiczna.
z poważaniem
Tomasz Łabiak
Droga Pani Nie mam żadnych wątpliwości, że prosię się w Pani sytuacji solidna konsultacja endokrynologiczna. Niestety tą drogą nie mam prawa podać pani kontakt, który mam na myśli.