Brak ochoty na zblizenie

2 odpowiedzi
Dzień Dobry.
Jesteśmy parą od 11 lat, po pół roku nastąpiło pierwsze współżycie i od tej pory straciłam ochotę na cokolwiek. Przedtem bardzo często i z wielką ochotą wykonywaliśmy różne gierki seksualne, teraz podczas takich gierek mam ochotę przez 1-2 minuty następnie wszystko ze mnie schodzi. Co do seksu robię to 2-3 razy w miesiącu na siłę
Dzień dobry
Taki stan, "niechęci" trwa kilka lat. I rozpoczął się podczas pierwszego współżycia. z partnerem. Zastanawiam się jakie znaczenie miał dla Pani ten moment? Myślę, że warto by było się nad tym zastanowić. Obecnie ważne by było spojrzeć na swoją seksualność, przyjrzeć się co jest dla Pani preferencyjne,jaka jest wasza relacja? Może warto by było wprowadzić jakieś zmiany, tak aby powstało nowe skojarzenie ze współżyciem.
Pozdrawiam serdecznie
Alicja Maliszewska

Witam,
Zdecydowanie polecam aby skonsultowała się Pani z psychoterapeutą lub seksuologiem psychoterapeutą. Coś się zmieniło w Pani odbiorze pieszczot i życia seksualnego, warto dowiedzieć się co to takiego i wraz ze specjalistą poszukać rozwiązania. Przyczyny mogą być różne: medyczne, zdrowotne, emocjonalne, psychologiczne. Zmuszanie się do seksu jest rodzajem przemocy wobec samej siebie. Przykro mi czytać, że Panią to dotyczy.
Jeszcze raz napiszę - w takiej sytuacji warto skorzystać z pomocy specjalisty i nie czekać dłużej. Skoro Pani pisze, to ta sprawa zastanawia Panią lub jest przyczyną pewnego rodzaju cierpienia.

pozdrawiam i zapraszam na konsultację,
Agnieszka Złotowska