BRAK OCHOTY NA SEKS

4 odpowiedzi
Witam. Mam 47 lat i od jakiegoś czasu zauważyłem u siebie brak ochoty na seks,jeden stosunek na tydzień i do tego szybki. Jestem żonaty i zauwazyłem ze nie spełniam swoich małzeńskich obowiązków tak jak bym tego chciał.Moja żona jest wyrozumiała ale pewnie do czasu.Prosze o poradę i pokierowani co robic dalej. Nie choruję na żadne choroby i nie zażywam żadnych leków. nie palę (nigdy nie paliłem),żadnych używek,alkohol tylko sporadycznie w weekendy
Dzien dobry, w tym przypadku trzeba było by przeprowadzić dokładne badanie urologiczne, wykluczajace schorzenia urologiczne oraz skonsultować się z endokrynologiem czy poziomy hormonów są w normie. Ostatnim krokiem po przeprowadzeniu dwóch pierwszych to konsultacja seksuologiczna. Pozdrawiam

Myślę ,że sytuacja nie jest związana z wiekiem -być może nakłada się na to przewlekłe zapalenie gruczołu krokowego -całość wymaga konsultacji urologa i być może też konsultacji seksuologa.
Dzień Dobry, przepraszam, ale Pana problem wymaga raczej spotkania i rozmowy z lekarzem niż porad online. Polecam więc przełamanie ewentualnych niechęci/nieśmiałości i udania się do urologa, chociażby celem ustalenia czy jest to problem fizjologiczny czy psychosomatyczny.
Trudno wskazać jednoznacznie przyczynę problemu z którym Pan sie spotkał bez dokładnego omówienia i zbadania. Jednak do częstych przyczyn nalezą stres, przepracowanie, otyłość, nieprawidłowy poziom glukozy,hiperlipidemię oraz niski poziom testosteronu. Rzadziej dolegliwości bólowe narządów płciowych,stany zapalne i ich powikłania. Często poprawę obserwuje sie po kilku tygodniach zwiększonej aktywności fizycznej. W przypadku znalezienia przyczyny konieczne jej leczenie- może być wiele przyczyn. Proponuje konsultacje urologiczna. Życzę powodzenia!