brak miesiączki w przerwie między tabletkami

6 odpowiedzi
W czasie 7-dniowej przerwy między tabletkami antykoncepcyjnymi współżyłam z mężem bez zabezpieczenia dodatkowego i nie dostałam w czasie tej przerwy miesiączki. Czy jest możliwe że doszło do zapłodnienia? Nie robiłam testu bo pewnie i tak nie wskazałby prawidłowo. Wcześniej przez dwa miesiące nie współżyliśmy ponieważ mąż był na wyjeździe a miesiączkę miałam normalnie. Obecnie biorę tabletki z kolejnego opakowania ale źle się czuję, rano zbiera mnie na mdłości i przechodzi. Moęe poprostu sobie wmawiam coś. Proszę o odpowiedź.
jak we wcześniejszym zapytaniu.

Witam
Jeżeli tabletki były zażywane prawidłowo i nie została żadna pominięta to nie powinno dojść do ciąży. Bywa jednak różnie więc przy utrzymujących się mdłościach na wszelki wypadek warto wykonać test ciążowy , który wykluczy lub potwierdzi ciążę
pozdrawiam
Szanowna Pani.
Prozsę wykonać oznaczenie z krwi wynik bHCG.
Dodatni najpewniej oznacza ciąże, ujemny ją wyklucza.
Pozdrawiam, Sobiesław Kaszowicz
Mało prawdopodobna ciąża ale test rozwieje wątpliwości
Proszę wykonać badanie bHCG
Witam
Podczas przerwy 7 dniowej też jest pani zabezpieczona,ale proszę pamiętać .ze różne czynniki mogą obniżać skuteczność tabletek.
Proponuje bzrobić test BHCG