Brak efektów ciązy po pół roku.

5 odpowiedzi
Witam . Staramy się z narzeczonym od roku o dziecko niestety bez efektów . ( Jestem przy kosci ) . Miesiaczki mam nie regularne , Wyniki badań mam wszystkie bardzo dobre . Biore witaminy kupione w aptece bez recepty dla kobiet planujących ciąze " Vita-miner Prenatal " .
na to pytanie bez konsultacji z badanie oraz USG nie można odpowiedzieć, zapraszam na wizyte
Sugeruję wizytę: - 100 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.

Witam!
Trudno wypowiedzieć się w Pani sprawie, ponieważ nie wiem co oznacza sformułowanie: "wszystkie wyniki "....
Podstawowym pytaniem jest , czy Pani cykle są owulacyjne i czy wartość nasienia partnera jest odpowiednia.
Monitoring owulacji najlepiej wykonac za pomoca USG ok 10 dnia cyklu , seminogram mozna wykonac w Rzeszowie po odpowiednim przygotowaniu.
Szanowna Pani,
Szczerze mówiąc nie wiem o co Pani pyta...
Proszę to sprecyzować.
Z wyrazami szacunku,
CS
Trzeba zbadać nasienie narzeczonego.
Witam,
W takich przypadkach należy w pierwszej kolejności wykonać badanie nasienia męża ale także ocenę jajeczkowania i drożność jajowodów u Pani. Dlasze kroki już pod okiem specjlaisty od medycyny rozrodu.
z poważaniem
Tomasz Łabiak