Brak czucia na skórze
Witam. Ok 3 miesiące temu miałam wykonany zastrzyk powyżej pośladka z hydroksyzyny. Od tego czasu nie czuje skóry na udzie po tej samej stronie gdzie wykonany został zastrzyk. Ta skóra jest taka otępiała ale jednoczesnie wrazliwa na dotyk czy ukłucie. Czasami mnie ta okolica swędzi, piecze, kłuje. Jest bolesna. Dodam ze po kilku dniach od zastrzyku w miejscu ukłucia ,gdy je naciskałam czułam taki prąd właśnie w tym miejscu gdzie teraz nie mam czucia.Co to może znaczyć? jakie badanie ew. wykonać? USG ,RTG ? Czy to może być zakrzep ?
4 odpowiedzi
Dzień dobry, najpewniej doszło do częściowego podrażnienia nerwu kulszowego, to niestety stosunkowo częste powikłanie podawania iniekcji domięśniowych. W celu leczenia proszę się skontaktować z lekarzem prowadzącym. Przy małym nasileniu dolegliwości pomogą preparaty witamin z grupy B oraz rehabilitacja. Na tym etapie nie wykonujemy żadnych ze wspomnianych przez Panią badań obrazowych. Do rozważenia byłaby tylko elektroneurografia, którą może zlecić po badaniu lekarz neurolog.
Uzyskaj odpowiedź dzięki konsultacji online
Potrzebujesz porady specjalisty? Zarezerwuj konsultację online: otrzymasz odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Podobne pytania
- Witam. Przyjęłam lek wegovy w dawce 2,4 mg po 3 miesiąc przerwy. Poinformowałam ok 3 godzinach Pojaw
Ból kłujący na środku klatki raz z lewej i prawej Przy oddychaniu nie raz Dziś między łopatkami T
Jaka zażyłem sumamed dwa dni temu czyli łącznie kuracja dwie tabletki minęło 54 godziny mam dzisiaj
Witam. Wczoraj miałam stresująca sytuację i nagle poczułam silny ból w mostku, jakby porażenie prąde
Witam, z powodu bólu po ekstrakcji ósemki wczoraj około godziny 17 wzięłam 100 mg ketoprofenu, a o 3
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.



