borykam się z problemem i już sama niewiem co mam zrobić w czwartek nagle po przebudzeniu pocz
Borykam się z problemem i już sama niewiem co mam zrobić w czwartek nagle po przebudzeniu poczułam ból w szyi z tylu ból się tak nasilił ze nie mogłam skręcać śni ruszać głowa promieniował aż na barki 3 dni w łóżku przeszło dodatkowo w tym czasie miałam wrażenie ze mam zapalenie zatok ale kataru brak tylko ucho delikatnie bolało i prawa cześć rzuchwy wszystko jak mówię minęło ale dziś rano wstałam i jak wstałam tak od razu położyłam się znów nie dam rady chodzić ani funkcjonować czuje się ospała ból jest naprawdę mocny promieniuje znowu w barki niewiem co robić proszę o pomoc
1 odpowiedź
Dzień Dobry, prawdopodobnie to kręcz mięśniowy - proponuję miejscowo żel typu Voltaren, kołnierz miękki Shanza, ibuprom max doustnie, jeżeli nie będzie poprawy proponuję udać się do lekarza. Pozdrawiam.
Uzyskaj odpowiedź dzięki konsultacji online
Potrzebujesz porady specjalisty? Zarezerwuj konsultację online: otrzymasz odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

