Borykam sie z dziurami i przebarwieniami po trądziku. Robilam około miesiąc temu Laser frakcyjny w o

3 odpowiedzi
Borykam sie z dziurami i przebarwieniami po trądziku. Robilam około miesiąc temu Laser frakcyjny w ogóle na mnie nie zadzialal.. jest kompletnie , tak jak było...nawet słabe przebarwienia nie znikły (A dziury stały się glebsze)...można złożyć reklamację na taki zabieg?( Nawet po czasie ) bo niby po 3 miesiącach będą poprawy..A jeżeli nie? Nie oszukujmy się to nie są małe pieniądze . A na ta chwike czuje sie oszukana . Nie to bylo mi obiecane.Co robić? Z góry dziękuję za odpowiedź .
Od zabiegu minął miesiąc, przebudowa skóry po zabiegu trwa znacznie dłużej. Proszę zatem uzbroić się w cierpliwość. Każda skóra reaguje inaczej na zabieg, dużo też zależy od tego jak bardzo nasilone są zmiany potrądzikowe, czy stosuje się Pani do zaleceń pozabiegowych itd. W przypadku blizn i przebarwień potrądzikowych polecam terapię łączoną np. z kwasami. Zwykle do osiągnięcia zadawalających efektów zabiegów trzeba zrobić kilka.

Po każdym zabiegu trzeba dać skórze czas na regenerację, musimy uszanować mechanizmy jej fizjologicznej odnowy, nie ma na to rady. Proszę zatem cierpliwie poczekać i rozważyć następne zabiegi - w przypadku blizn i przebarwień terapia jest zazwyczaj długotrwała. Jeśli po wykorzystaniu tej metody nadal nie będzie Pani zadowolona z efektów, można rozważyć inne działania.
Leczenie blizn potrądzikowych jest procesem długotrwałym, jeden zabieg nigdy nie wystarcza. Sugeruję zaufać lekarzowi który zaplanował dla Pani leczenie i kontynuować terapię a efekty pojawią się na pewno. Proszę się nie zniechęcać.
Oprócz laserów polecam terapię mikronakluwania np. Dermapen w połączeniu z peelingami i osoczem. Pozdrawiam