Boli mnie w prawej nodze pod kolanem , promieniuje czasami na nogę w kierunku kostki, do jakiego lek

Boli mnie w prawej nodze pod kolanem , promieniuje czasami na nogę w kierunku kostki, do jakiego lekarza sie zgłosic.

5 odpowiedzi


Pani/Pana problem najprawdopodobniej jest związany z układem ruchu wobec czego najlepiej zgłosić się do ortopedy jednak może być wskazana również konsultacja neurologiczna.

Uzyskaj odpowiedź dzięki konsultacji online

Potrzebujesz porady specjalisty? Zarezerwuj konsultację online: otrzymasz odpowiedzi bez wychodzenia z domu.


W pierwszej kolejności należy udać się do ortopedy celem wykluczenia obecności cysty Bakera. Jeśli diagnoza nie potwierdzi się - wskazana konsultacja chirurga-naczyniowca


Do ortopedy.


ortopeda / neurolog / chirurg naczyniowy


Najlepiej do takiego, który zbada. Źródło bólu może tkwić w układzie szkieletowym, ale również naczyniowym i nerwowym. Wywiad i badanie przedmiotowe to 90% rozpoznania.

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.