Bolesny ostatni dzień miesiączki

7 odpowiedzi
Witam. Mam 17 lat . Zaczęłam stosować tabletki antykoncepcyjne i jestem na 6 tabletce. Dziś powinna skończyć mi się miesiączka która ogólnie nie była obfita. Dlaczego ostatniego dnia miesiączki dostałam bardzo mocnego bólu brzucha , byłam osłabiona i miałam obfite krwawienie ? Czy to przez tabletki ?
Nie wiem ale jednocześnie nie wiem czy tabletki to właściwa doga tym wieku. Tak nawiasem, czy porady udzielono w obecności i za zgodą rodziców? Jeśli nie to nieprawidłowo.

Szanowna Pani - wzięła Pani 1 tabletkę w pierwszym dniu krwawienia - w informacji tak jest napisane ale doprowadza to do takich następstw. W kolejnym cyklu powinno być korzystniej. pzdr artur mazur kalisz
Nie wiem, za mało danych. Trzeba zrobić USG przezpochwowe.
Być może tak jest . Nie mniej warto poczekać . Każda następna miesiączka w trakcie terapi OC powinna byś już mniej dolegliwa . Cierpliwości ! Pozdrawiam !
Raczej nie. Mogły zadziałać inne czynniki. Jeżeli ból się utrzyma zgłoś się do ginekologa
Szanowna Pani, w celu postawienia diagnozy musi Pani udać się do lekarza specjalisty. Oczywiście zapraszam do Kliniki Galena.
Ciężko stwierdzić na podstawie tych informacji . Należy wykonać USG i badanie ginekologiczne. Mało prawdopodobne by ten ból był spowodowany tabletkami.