Bóle pszczeli podczas wysiłku(po przebiegnieciu 100m muszę się zatrzymać) , bóle fydek cały czas ora
Bóle pszczeli podczas wysiłku(po przebiegnieciu 100m muszę się zatrzymać) , bóle fydek cały czas oraz bóle przedramion symetrycznie we wszystkich konczynach, od niedawna doszło dretwienie końcy dużych palców przy obu stopach.
1 odpowiedź
Za mało informacji by jednoznacznie powiedzieć konkretnie co dalej robić, dlatego trzeba udać się do ortopedy lub fizjoterapeuty. Jest duże prawdopodobieństwo że opisane objawy maja związek z kręgosłupem i układem mięsniowo-powięziowym
Uzyskaj odpowiedź dzięki konsultacji online
Potrzebujesz porady specjalisty? Zarezerwuj konsultację online: otrzymasz odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

