bóle mięśni/stawów/ogólne osłabienie

3 odpowiedzi
od maja czuje się ciągle chora, początkowo byłam leczona na zatoki, jednak po konsultacjach z kilkoma laryngologami okazało się że zatoki mam zdrowe, okulista zdiagnozował u mnie nad produkcję śluzu gałek ocznych, przez co mam zatkany nos i uczucie rozpychania na twarzy, ostatnio pojawiły się problemy z układem moczowym no i bóle stawów i mięśni, dodatkowo często zdarza mi się kołatanie serca, dreszcze i zimne poty, a za chwilę robi mi się gorąco, dodam że mam 27 lat, miałam robioną tomografię głowy - ok, usg jamy brzusznej - ok, usg tarczycy - ok, morfologia - ok. czy mogłabym dostać poradę jakie badania powinnam jeszcze zrobić?
Proponuję zgłosić się do internisty, który Panią dokładnie zbada i zleci odpowiednie badania. Pozdrawiam Czesław Drozd

Myślę, że wcelu wykluczenia schoreń układu oddechowego warto wykonać badanie radiologiczne klp
Dzień dobry, jest to zbyt złożony problem aby wydać zalecenia odnośnie kolejnych badań bez zapoznania się z dotychczasową dokumentacją i bez badania przedmiotowego.