Bóle mięśni klatki piersiowej

Witam, czy zajmuję się pan również bólem mięśni, mianowicie mam problem z klatką piersiową. Jakiś czas temu podczas treningu poczułem straszny ból nie mogłem podnieść ręki a każdy ruch sprawiał mi ból. Wydaje mi się iż ,może być to zerwanie przyczepów mięśni klatki piersiowej. Czy Pan również zajmuje się takimi dolegliwościami i mógłby Pan to stwierdzić ?

1 odpowiedź


Witam, Oczywiście, jak najbardziej pracuje z pacjentami posiadającymi opisywane przez Pana dolegliwości. Określenie dokładnej przyczyny problemu wymaga oczywiście dokładnej diagnostyki fizjoterapeutycznej, niezbędnej do wyboru najskuteczniejszej metody leczenia. Zapraszam na pierwszą wizytę, po której będę w stanie udzielić bardziej precyzyjnych informacji.

Uzyskaj odpowiedź dzięki konsultacji online

Potrzebujesz porady specjalisty? Zarezerwuj konsultację online: otrzymasz odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.