bole brzucha
3
odpowiedzi
Witam. Dwa lata temu zaczely sie u mnie bole brzucha. Trafiłam do gastrologa ktory wykonal mi gastroskopie (refluks żoł-przeł). Dodam że w wieku dzieciecym cierpialam na silne zaparcia. Do bolow brzucha doszły rownież dziwne dolegliwości takie jak np. przelewania w jelitach, burczenie w żołądku i jelitach, uczucie napompowania jelit w roznych jego czesciach wyczuwalne przy dotyku i przy nacisku przesuwajace sie lub ustepujace oraz ruchy porownywalne do kopniecia dziecka. Bole brzucha zlokalizowane po prawej czesci brzucha obok pępka. Badania ktore zrobilam to gastroskopia morf ob crp usg brzuchartg kregosłupa (lekkie zwyrodnienie) tsh anty -tpo ft3 ft4 amylaza proby watrobowe keratynina glukoza mocznik cholesterol wszystko ok. Ostatnio poszłam z morfologia do gastrologa stwierdzil lekka anemie i postawil diagnoze Crohna. Nie zlecil zadnych innych badan powierdzajacych diagnoze leki ktore zastosowal to Debretin Proursan Sulfosalazin nie wiem co o tym myslec. Chcialam zrobic kolonoskopie bo boje sie ze to rak jelita grubego mam dopiero 26 lat nikt z rodziny nie chorowal na raka, ale gastrolog stwierdzil ze kolonoskopia nic nie da!! Strasznie sie boje ze to rak nabawilam sie przez to nerwicy lekowej nie moge normalnie funkcjonowac budze sie w nocy i boje sie o swoje zdrowie biore leki przeciwlekowe. PROSZE O POMOC
Witam, odpowiedz jak poprzednio, pozdr.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Są to klasyczne wskazania do wykonania kolonoskopii z intubacją jelita krętego
Dzień dobry. Napisała Pani, że w pewnym momencie zostało postawione rozpoznanie choroby Crohna, co wymagałoby wykonania badań endoskopowych, w tym kolonoskopii i pobrania wycinków. Myślę, że w Pani przypadku badanie to na tym etapie byłoby nieodzowne, choćby nawet żeby Panią uspokoić i dopełnić diagnostykę. Oczywiście nic nie zastąpi rzetelnie przeprowadzonej diagnostyki.
Podobne pytania
- Witam. Czy przez nerkę wędrującą jest możliwość ,że nie mogę zajść w ciążę??? mam do tego jeszcze niedoczynność tarczycy i dłuższy czas staramy się o dziecko i nic :(
- Witam mam synka z ZD myslalam w przyszlosci o korekcji plastycznej czy zajmuje sie Pan taka korekcja? i w jakim wieku przeprowadza sie zabieg?
- Witam mam pytanie jakiś czas temu zauważyłem że w nasieniu pojawia mi się krew za pierwszym razem nieprzejołem się tym ale niedanwo po seksie ze swoja dziewczyną zobaczyłem to znów czy to jest spowodowane od razu mówie ze nic mne nie boli
- Witam mam pytanie czy Pan Doktor wykonuje operacje rekonstrukcji nerwu łokciowego na NFZ w którymś z Warszawskich szpitali i jaki jest w tedy czas oczekiwania na taki zabieg?
- Dzień-dobry Chcę się zapytać czy świadczy Pani usługi w ramach kontraktu z NFZ? Szukałam tej informacji ale nie widzę jej na stronie.
- Witam prosze o porade. 2 lata temu zaczely sie u mnie bole brzucha udalam sie do gastrologa ktory wykonal mi gastroskopie (refluks żoł-przeł). Do tego doszlo przelewanie dziwne odlosy mocne ruchy w jelitach porownywalne do kopania dziecka, pompowanie w jelitach w roznych miejscach wyczuwalne…
- Witam, czy chore zatoki mogą być przyczyną kamieni migdałowych? Choruje na zatoki od dawna, przez krzywą przegrodę nosową i zastanawiam się czy to wszystko nie jest ze sobą powiązane. Druga sprawa, czy kamieniami migdałowymi można kogoś zarazić ? Czy da się z tego wyleczyć ? Czy dopiero po…
- Witam, czy chore zatoki mogą być przyczyną kamieni migdałowych? Choruje na zatoki od dawna, przez krzywą przegrodę nosową i zastanawiam się czy to wszystko nie jest ze sobą powiązane. Druga sprawa, czy kamieniami migdałowymi można kogoś zarazić ? Czy kamienie migdałowe da się jakoś zwalczyć,…
- Synek 23m, dostał jakiś miesiąc temu czerwone kropki pod nosem, raz niej raz więcej widoczne. Teraz jest ich więcej, pojawiają się na nosie i okolicy ust. Co to może być? Smoczek używa tylko do spania, jak uśnie wypluwa. Nie choruje.
- Panie doktorze, przed powiększaniem ust z tego co się orientuje należy przyjąć lek przeciw opryszczce. Mogę prosić o nazwę leku, gdyż będę chciała pójść do rodzinnego po receptę.
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.