Ból zatok, przerośnięte małżowiny nosowe

1 odpowiedzi
Witam piszę do Pana z pilną poradą.

Obecnie przebywam na wymianie z programu Erasmus.
Dopiero do Polski wracam w lutym 2016.
Proszę o pilną poradę.

Posiadam przerośnięte małżowiny nosowe. Skrzywioną przegrodę nosową. Po zrobiony wymazie wykryto u mnie Staphylococcus epidermidis- stan średnio liczny. Posiadam alergie na kurz, pylenie traw, pleśń. Odczulałem się tylko chwile, ale zaprzestałem.
Od około 5 lat zmagam się z tym problemem. Obecnie posiadam ogromny bół zatok i nosa i czasem gardła. Kręci mi się w głowie prawie codziennie. Występuje kaszel odksztuśny z szuchym.
Poprzez przerośnięte małżowiny nosowe i skrzywioną przegrodę nosową katar pojawiający się spływa mi do płuc i cały czas mam ciężki kaszel, Strasznie mnie to osłabia. Muszę iść koniecznie na operację przegrody i małżowin?

Najgorszy jest ten własnie kaszel przez cały dzień i noc....
Czuję się często senny. Szybko się męczę i tracę na wadze. Łapię często infekcje, grypa itd.
Lekarz przed wyjazdem przypisał mi do stosowania specjalny wziewnik, gdzie muszę wlać specjalny płyn ze solą fizjologiczną i to wdychać poprzez specjalną maskę przez nos. Przypisał także areozole do nosa ale nic to nie daje...

Proszę Pana o cenna radę co mam robić.
Akurat teraz 17-20.11.2015 jestem w Poznaniu.
Udałbym się do Pana na wizytę w celu diagnoz i dalszego leczenia.
Proszę o informację o terminy dostępne, adres i kwotę wizyty.

Proszę o informację zwrotną.

Pozdrawiam.
Witam
Przepraszam za tak późną odpowiedź ale dopiero teraz nadeszła do mnie Pana wiadomość na pocztę? jeśli to jeszcze aktualne to proszę zadzwonić pod nr tel dostępny na mojej stronie internetowej niteks.pl
pozdr
Stanisław Nitek