Ból w prawym podbrzuszu

2 odpowiedzi
co mogą być przyczyną bólu w prawym podbrzuszu jesli usg jamy brzusznej i próby watrobwe są w porzadku, ob i crp w porzadku, markery nowotworowe tak samo..?
Żeby odpowiedzieć na to pytanie warto jest wiedzeć trochę więcej np. w jakich sytuacjach pojawia się ból? Co należy zrobić żeby ustąpił? Jaki jest charakter bólu? Czy jest stały? Czy jedzenie pokarmów nasila dolegliwości? Czy ruch nasila dolegliwości? Czy wypróżnienie lub mikcja wpływa w jakiś sposób na dolegliwości ? Co jeszcze poza bólem towarzyszy? Czy ból gdzieś promieniuje? Mając odpowiedzi na te pytania, po zbadaniu pacjenta oraz ocenie badań o których Pani/Pan pisze- można pokusić się o poszukanie odpowiedzi. Ból może wynikać zarówno z problemów związanych z jelitami, drogami moczowymi, przepukliną, jajnikiem, kręgosłupem. Dlatego warto udać się do lekarza na badanie. Pozdrawiam

Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?
Poważnych przyczyn dolegliwości bólowych w tej lokalizacji jest przynajmniej około 20-30. Dlatego celem ustalenia przyczyny wskazana jest wizyta u specjalisty gastrologa. Zapraszam serdecznie

Podobne pytania

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.
  • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.