Bol w okolicach prawego kolana
1
odpowiedzi
W ubiegłym roku podczas ćwiczeń na siłowni zacząłem odczuwać ból w prawym kolanie przy robieniu przysiadów. Fizjoterapeuta podczas wizyty zalecił ćwiczenia i masaże, opiniując że to przemęczenie kolana. Po kilku wizytach i stosowania się do zaleceń sytuacja poprawiła.
Ból nie pojawia się podczas codziennych czynności takich jak wychodzenie po schodach (mieszkam na 3. piętrze bez windy). Natomiast zawsze kiedy biegam to odczuwam później większe zmęczenie prawej nogi, szczególnie w okolicach kolana. Nie jest to ból kujący. Co lepiej pomoże zbadać źródło bólu – USG kolana czy rezonans?
Ból nie pojawia się podczas codziennych czynności takich jak wychodzenie po schodach (mieszkam na 3. piętrze bez windy). Natomiast zawsze kiedy biegam to odczuwam później większe zmęczenie prawej nogi, szczególnie w okolicach kolana. Nie jest to ból kujący. Co lepiej pomoże zbadać źródło bólu – USG kolana czy rezonans?
USG może wystarczyć, aczkolwiek MRI jest dokładniejsze.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Dzień dobry, od jakiegoś czasu bardzo puchną mi oczy, skóra wokół robi się bardzo wysuszona , a do tego dochodzi świąd i zaczerwienienia. Na początku myślałam,że z wiekiem złapałam jakąś alergie i zaczęłam brać leki na alergię. Niestety nic nie pomogło. Czy z takimi objawami powinnam udać…
- dzień dobry. chiałabym zapytać czy udziela Pani konsultacji dietetycznych osobą po całkowitej resekcji jelita grubego z wyłonioną ileostomią i podejrzeniem osłabionej wchłanialności białka?
- Witam nosze okulary od 13 roku zycia.Aktualnie moja wada wzroku jest -2.75 -2.50 180s i -3.00 -250 170s.Obecnie jestem w ciaży i wzrok mi sie pogorszył oraz przybyło mi mentów w polu widzenia.Pisze z zapytaniem czy moja wada wzroku jest przeciw skazaniem do porodu naturalnego??
- Witam, Mam stwierdzoną dyspepsję, refluks mieszany od ponad miesiąca biorę dexilant 60, zirid X3, wieczorem proursan x2 tabletki, od kilku dni coaxil. Poprawy brak, dalej bóle w nadbrzuszu, plecach, klatce piersiowej, rano gardło z bólem i biały język. Doktorze co robić? Pozdrawiam
- Witam , chciałam zapytać czy Pani zajmuje sie uzależnieniem od alkoholu ? Szukam pomocy dla brata który jest młody
- dzień dobry jakie są metody leczenia naczyniaka który rosnie do środka u kilku miesiecznego dziecka. Kiedy można go usunąć laserem a kiedy leszy jest proplanol?
- Witam. Moja 2-letnia córka po operacji palca ma blizniowca. Prosze o inf czy sa jakies sposoby na spłaszczenia tego typu blizny żeby się tak nie rzucało w oczy?
- Mam duże męty w oczach, poza tym okulista stwierdził zwyrodnienie nerwu wzrokowego w obydwóch oczach, z tego co powiedział mi lekarz to ani z mętami w oczach ani z zwyrodnieniem nerwu nic się nie da zrobić. Nie mam przepisanych żadnych leków. Czy faktycznie te schorzenia nie podlegają leczeniu?
- Witam. Proszę o interpretacje wyników badań nadgarstka, po złamaniu d. nasady kości promieniowej z przemieszczeniem, powikłanym algodystrofią. A) Badanie EMG (08.02.2017r) wykazało: zespół cieśni nadgarstka z demielinizacją odcinkową we włóknach czuciowych i ruchowych n. pośrodkowego na poziomie…
- Witam, Co mogę zrobić oprócz operacji, (bo na chwilę obecną takowa nie wchodzi w grę) w moim schorzeniu kręgosłupa? Wynik TK - s2.ifotos.pl/img/TKjpg_aaqxnha.jpg Czasami mam problem z wyprostowaniem się oraz problem z biodrem i pachwiną. Czy rehabilitacja pomoże w tym schorzeniu? Czy wypuklina,…
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.