ból skręconej kostki i naderwanego więzadła

1 odpowiedzi
Witam,
20.10.2017 skręciłam kostkę i naderwałam więzadło w lewej stopie, skakalam ma trampolinach i niefortunnie upadłam, automatycznie zawiezli mnie do szpitala, lekarz obejrzał, jako zalecenia oklady zimne i noga w górze.. ale puścił mnie z gołą stopą do domu. Mimo dokonanych zaleceń, noga dalej spuchnieta, krwiaki wyszły ogromne, a ból ciągle się nasila... głównie przy lewej stronie dokładnie przy palcach sine i bolesne na maksa. Co robić?? Co mi może grozić???
Po Pani wpisie biorąc pod uwagę dzisiejszą datę wnoszę, że już problem nieaktualny. Przykro mi ale nie ze wszystkimi opcjami tegoż systemu się zaznajomiłem na czas stąd taka zwłoka w odpisywaniu. Polecam badanie USG i konsultacje fizjoterapeutyczną w celu przeprowadzenia testów klinicznych i zdiagnozowania uszkodzonej struktury/lub struktur i wtedy będzie wiadomo co dokładnie leczyć w Pani stopie.
Pozdrawiam serdecznie.

Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.
  • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.