Ból prawej nogi przy kości piszczelowej.
1
odpowiedzi
Dzień Dobry Panie Doktorze.
Na 14.12.2017 mam umówioną wizytę. Mam żylaki /12 lat temu operowane/. Od kilku dni podczas chodzenia, boli mnie prawa noga wokół piszczeli /tak jakbym nabił sobie siniaka/. Co robić ?
Na 14.12.2017 mam umówioną wizytę. Mam żylaki /12 lat temu operowane/. Od kilku dni podczas chodzenia, boli mnie prawa noga wokół piszczeli /tak jakbym nabił sobie siniaka/. Co robić ?
Witam,
jeżeli dolegliwości są niepokojące można przyjść wcześniej na wizytę. W poniedziałki do południa w czwartki po południu.
Niestety z powodu tak skąpych informacji nie mogę Panu inaczej pomóc.
Pozdrawiam M.Garbień
jeżeli dolegliwości są niepokojące można przyjść wcześniej na wizytę. W poniedziałki do południa w czwartki po południu.
Niestety z powodu tak skąpych informacji nie mogę Panu inaczej pomóc.
Pozdrawiam M.Garbień
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Witam, mam córkę 14 lat. Stwierdzono u niej anoreksję. Bardzo zamknięta w sobie, brak kontaktów z rówieśnikami. Pytanie, czy mogłabym liczyć na pomoc? Pozdrawiam
- Dzień dobry Czy zajmuje się Pani bielactwem, rozpoznaniem, leczeniem. Mam córkę w wieku 2 lat, która ma parę białych plam i szukam specjalisty w tym zakresie do diagnozy za pomocą odpowiednich urządzeń diagnostycznych. Z góry dziękuje za odpowiedź TT
- Mam 30 lat, wczesniej leczylem sie na niedoczynnosc tarczycy, bralem euthyrox 50, od roku nie biore lekow, zdrowo sie odzywiam i biore suplementy. Chcialbym udac sie do specjalisty, aby byl w stanie ocenic co konkretnie mi dolega, zrobilem komplet badan i czesc wynikow juz mam. USG tarczycy wykazalo…
- Dzień dobry Czy zajmuje się Pani bielactwem, rozpoznaniem, leczeniem. Mam córkę w wieku 2 lat, która ma parę białych plam i szukam specjalisty w tym zakresie do diagnozy za pomocą odpowiednich urządzeń. Z góry dziękuje za odpowiedź TT
- Dzień dobry, chciałabym prosić o interpretację wyników. Chodzi tu konkretnie o badania na cytomegalie. Odebrałam wyniki badań i CMV IgG > 250 IU/ml (ujemny- <6,0, dodatni >6,0) i CMV IgM 0,99 ( ujemny <0,85, watpliwy : 0,85- 1,0 ( wskazane badanie za 2-3tyg) dodatni >1,0. Czy jestem chora na…
- Witam, kobieta 32 lata, bez nałogów. Mój problem polega na tym, że po wejściu z dworu do ciepłego pomieszczenia moje ręce robią się czerwone, a w stopach po ogrzaniu odczuwam pulsowanie i mrowienie - wtedy widać uwypuklone żyły. Z kolei przy niskiej temperaturze (nie musi być ujemna) stopy mi…
- Przez ostatni rok spotkało mnie wiele uciążliwości, mam ogrom problemów i muszę zajmować się sprawami które mnie wykańczają, podupadłam psychicznie i fizycznie. Sumienie i wewnętrzne poczucie powinności nie pozwalają mi zrezygnować z zajęć, którymi los mnie obarczył. Ogólnie radzę sobie, natomiast…
- Witam serdecznie od trzech lat dokucza mi ból karku, ból ramienia i ręki z prawej strony, do tego towarzyszą omdlenia, wymioty bardzo złe samopoczucie. Trzy lata temu zlagodzilam ból rehabilitacją, ćwiczeniami, lekami przeciwbólowymi. Czułam się jakiś czas dobrze. Później zaszłam w ciążę żadnych…
- Pomimo, że widzę krzywe linie i obraz jest niestabilny (jak pod wodą), to centralnie widzę dobrze zarówno z bliska jak i z daleka (z tym, że każde oko widzi inną wielkość obrazu) - o jakie okulary by tu chodziło? Pozdrawiam i dziękuję za rady.
- Witam, chodzi mi o to czy na pierwszą wizytę przychodzę do Pani z już wykonanymi badaniami krwi? jak tak to jakimi?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.