ból pod lewym żebrem

5 odpowiedzi
Dzień dobry , mój temat powraca jak bumerang. Po badaniach i konsultacjach u lekarzy mam caly czas taki sam problem tepy ból pod lewym żebrem , promieniuje do boku i do pleców. Boli mnie jak wstaję rano po wieczornej kolacji , boli jak zjem ostatni posilek o 18 , do tego ucisk w srodbrzuszu pod mostkiem. Zrobiłam elaztaze w kale jak sugerował lekarz wynik >500 g/g ( więc juz sama nie wiem czy ok czy nie ok ). Stolce bardzo cuchnące z małą powloką tłuszczu na wodzie , cuchnące gazy. Może mi ktoś pomóc ? Odbijam się od lekarza do lekarza. Bylam u 4 albo 5 lekarzy i każdy mówi coś innego , ale diagnozy zadnej nie ma... ból jak był tak jest. Proszę o pomoc ! Dagmara
Wskazana gastroskopia i usg jamy brzusznej oraz rozszerzenie diagnostyki laboratoryjnej

wynik elastazy w normie, a co wyszło w innych badaniach (USG, kolonoskopia)?. Pozdr
Dzień dobry. Czy były wykonywane badania obrazowe inne niż USG? np. tomografia komputerowa lub EUS?
Już udzieliłem odpowiedzi na to pytanie
Witam,
nie wspomniała Pani o badaniach obrazowych do tej pory wykonanych.
Pozdrawiam.