BÓL PO ZABIEGU

W dniu 23 listopada miałem u pana pierwszy zabieg leczenia hemoroidów metodą Rafaelo (dawniej HemoRF).Po pierwszym dniu bólu nie było chyba działało znieczulenie,na drugi dzień zaczęło boleć kłóć po wypróżnieniu do tej pory ketonal nie wiele pomaga.Mam pytanie czy po tym zabiegu jest to normalne?, i po jakim czasie to ustąpi? Dzisiaj doszło pieczenie i pulsowanie.Z góry dziękuję, i proszę o odpowiedź z poważaniem Tomasz.

2 odpowiedzi


Panie Tomaszu, przepraszam, że dopiero teraz odpowiadam, ale jestem na szkoleniu w WIetnamie. Niestety są to objawy typowe, całkowite gojenie po zabiegu trwa około 4-6 tygdoni w zależności od wielkości hemoroidów. Dolegliwości powinny ustąpić do 3 tygodni.

lek. Tomasz Kłos

lek. Tomasz Kłos

chirurg

Józefów (powiat otwocki)

Umów wizytę

Uzyskaj odpowiedź dzięki konsultacji online

Potrzebujesz porady specjalisty? Zarezerwuj konsultację online: otrzymasz odpowiedzi bez wychodzenia z domu.


Przepraszam chyba z kimś mnie Pan pomylił.

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.