Ból odcinka szyjnego

3 odpowiedzi
Witam, kobieta lat 25 mam silne bóle kręgosłupa szyjnego i strzelanie w nim. Wyniki rtg i tomografii splycenie fizjologicznej lordozy szyjnej zwężenie przestrzeni międzykręgowej c3 /c4 osteofity na krawędziach trzonow kręgów c3 c4 niespojenie łuku tylnego c1 splycenie fizjologicznej lordozy lędźwiowej niewielkiego stopnia prawowypukłe skrzywienie kręgosłupa lędźwiowego osteofity na krawędziach trzonow kręgów l 4 l 5. Co z tym zrobić? Proszę o pomoc. Pozdrawiam
Opisane zmiany w kręgosłupie do interpretacji klinicznej; z MRI: Do pełnej konsultacji neurologicznej. ; związane z napieciem mięśni karku ; Gimnastyka posturalna ;
Jaki stan zdrowia, waga, cały kręgoslup ?? Jak stresy i sen ??
Zapraszam

Masaże, terapia manualna, rehabilitacja ruchowa
Szanowna Pani,
proponuję konsultację neurologiczną. Jeżeli wykluczy potrzebę leczenia operacyjnego - ew. da Pani skierowanie do neurochirurga - proszę znaleźć właściwego terapeutę, który zajmuje się problematyką kręgosłupa. O metodach, która polecam pisałem wielokrotnie w korespondencji z Państwem.
dr Andrzej Żytkowski