BÓL NOGI BIODRA KOŚCI strzelanie stawów PROSZĘ O POMOC !!!

3 odpowiedzi
W rezonansie stawu biodrowego bez kontrastu robionego z powodu bólu nogi wyszła mi znaczna zmiana sygnału głowy ,szyjki i krętarza.ortopeda twierdzi że to zapalenie .miało mi to przejść ale mija 2 miesiące i nadal boli mnie noga,kolano,kość udowa,mięśnie uda koło pachwiny.czy to zmiana w rezonansie może być onkologiczna.teraz od 2 tygodni strzelają mi wszystkie stawy,w nadgarstkach,kolanach,kostkach,łokciach nawet jak się obkręcam na łóżku to je słyszę.jak wstaję itd.pozatym bolą mnie całe plecy po bokach i mam na nich uczucie zimana.proszę o jakieś porady ,co robić ,gdzie się udać.mam 44 lata.wyniki morfologii mam dobre.
lek. Iwona Manikowska
Lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, Immunolog, Internista
Warszawa
Proszę udać się do mądrego lekarza np. dr Józef Mróz kierownik kliniki rehabilitacji w WIM ( Wojskowy Instytut Medyczny na Szaserów w Warszawie. Gabinet prywatny w Legionowie, jeśli to zapalenie znakomicie sobie z nim poradzi, jeśli będą jakiekolwiek wątpliwości onkologiczne, należy wykonać scyntygrafię kości, a następnie w przypadku uzasadnionych podejrzeń onkologicznych biopsję kości. Pozdrawiam serdecznie. Iwona Manikowska

Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?
dr n. med. Monika Bieniasz
Chirurg, Onkolog, Lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej
Warszawa
Dzień dobry. Niestety nie pomogę. Nie leczę schorzeń narządu ruchu. Proszę zgłosić się do ortopedy.
dr n. med. Bohdan Dźwigała
Ginekolog, Onkolog, Lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej
Warszawa
Przykro mi ale nie pomogę w tej kwestii bowiem zajmuję się tylko GINEKOLOGIĄ ONKOLOGICZNĄ. BD

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.
  • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.

Ta wartość jest za krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.