Bol nog i plecow

5 odpowiedzi
Pisze z problemem swoich nog... Lydki bola mnie i uciskaja czuje je takie nabrzmiale i lewa jest o 3cm wieksza od prawej. W udach czuje po wewnetrznej stronie pieczenie. Bola mnie plecy tez wysoko miedzy lopatkami i nad posladkami....mialam robione testy na zakrzepy ale wykluczony jest... Prosze o pomoc
Dolegliwości tego typu mogą mieć podłoże zarówno naczyniowe jak i ortopedyczne. Konieczna jest wizyta u lekarza i dokładne badanie

miała Pani badanie doppler kończyn dolnych? ból kręgosłupa nie musi ale może być powiązany z bólami łydek i ud natomiast obrzęk może mieć etiologie naczyniową bez dokładnego badania klinicznego oraz badań dodatkowych trudno ustalić diagnozę pozdrawiam
Dobry Wieczór,
Na podstawie Pani opisu nie można wykluczyć schorzenia kręgosłupa.
Pozdrawiam
Szanowna Pani,
bez badania klinicznego trudno jest postawić diagnozę jedynie na podstawie opisanych wyżej objawów. W tej sytuacji wskazana jest wizyta u specjalisty. Będąc na Pani miejscu zaczął bym od lekarza neurologa.
Pozdrawiam.
Witam serdecznie,

Problem może mieć różną przyczynę. Ciężko stwierdzić jednoznacznie nie widząc pacjenta. Warto zwrócić uwagę na ocieplenie tkanek, czy występuje stan zapalny, kiedy występuje pogorszenie a kiedy okresy remisji. Zadać pytanie sobie czy są określony pory dnia i w jakie dni boli. Czy dolegliwości występują w nocy?
Do organizmu zawsze trzeba podejść holistycznie i całościowo.
Z mojego doświadczenia klinicznego podobne objawy mogą generować restrykcje powięziowe powięzi powierzchownej i głębokiej ale tak jak wcześniej wspomniałem aby stwierdzić jednoznacznie wymaga to spotkania.
Zapraszam na wizytę w Warszawie

Pozdrawiam
mgr Mateusz Szelagowski
Sugeruję wizytę: - 120 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.