Ból kręgosłupa i nogi

8 odpowiedzi
Moja córka (22 lata) jest po 3 operacjach kolana. Kolano nadal boli, a teraz doszły silne bóle kręgosłupa. Boli ją cała noga, piszczel bardzo. Za nami bardzo dużo wizyt u lekarzy ortopedów, wiele rehabiltacji i jest coraz gorzej.
Wskazane wykonanie MRI odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa i konsultacja neurologiczna. Z poważaniem Ewa Ogrodowska-Hamankiewicz

Witam, niestety nie jestem ortopedą i w kwestii chorób stawów kolanowych nie mogę pomóc. Jednak w bóle kręgosłupa należy skonsultować z neurologiem
Sugeruję wizytę:
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Witam.
Przykro mi ale bez zobaczenia pacjentki w tej konkretnej sytuacji nie jestem w stanie pomóc. Pozdrawiam
Mgj
Dzień dobry, z Pani opisu wynika iż problem stanowi ból stawu, proponuję leczenie ortopedyczne.
pozdrawiam
Małgorzata Szymańska
Witam. Jedna choroba nie wyklucza istnienia innej. Tym bardziej, że możemy tu mieć do czynienia z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa powodowanymi destabilizacją kolana i pionu ciężkości - (samą chorobą czy zabiegami operacyjnymi). Nie zadała Pani pytania, więc poza powyższym, nie wiem co poradzić. Pozdrawiam.
Lekarz rozpoznanie stawia w oparciu o dokładną znajomość objawów oraz badanie pacjenta. Na podstawie kilku ogólnych słów nikt nie udzieli wskazówek i nie postawi rozpoznania.
Pojęcie "ból" jest tak szerokie jakby Pani napisała "buty" i na tej podstawie chciała opinii czy są ładne, kiedy można w nich chodzić i do czego pasują. Operacja kolana analogicznie, choć to jeszcze mniej informacji.
To mogą być nerwobóle- zapraszam na konsultację
Wskazana jest ocena specjalisty neurologa i być może diagnosytyka kanału kręgowego odcinka L/S ( sądzę)