Ból jądra i podbrzusza.

Od mniej więcej tygodnia pojawia się i znika u mnie ból jądra lub podbrzusza. Od tego czasu pojawiły się u mnie po raz pierwszy w życiu (mam 25 lat) problemy z erekcją i zauważyłem też wzmożoną wydzielinę podczas podniecenia. Dodam też, że od półtora miesiąca jestem w związku i liczne kontakty intymne z partnerką ograniczały się do tej pory jedynie do przeciągłych pieszczot. Czy to może stanowić źródło problemu? Jak poradzić sobie z dolegliwościami?

3 odpowiedzi


Najlepiej zdecydować się na krok dalej (po pieszczotach), a wszystko powinno wrócić do normy. Pozdrawiam

Uzyskaj odpowiedź dzięki konsultacji online

Potrzebujesz porady specjalisty? Zarezerwuj konsultację online: otrzymasz odpowiedzi bez wychodzenia z domu.


Wskazana wizyta u urologa i prawdopodobnie u seksuologa.


Dzień dobry, należy badaniem urologicznym wykluczyć ewentualne stany zapalne, czasami przewlekłe podniecenie jest przyczyną wzmożonej produkcji preejakulatu. Pozdrawiam

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.