ból brzucha na dole

1 odpowiedzi
Szanowny Panie Doktorze czekam obecnie na wizytę u Pana zależy mi bardzo na 14.09.2015. Jestem młodą osobą odkąd wyszłam za mąż i rozpoczełam współżycie występują u mnie często zapalenia pęcherza. W tym roku jednak wystąpił w lipcu dziwny incydent, wstając z łóżka rano poczułam ogromny ból w dole brzucha i pieczenie, jakby coś mi pękło w brzuchu i przerwało się. Nie wiedziałam co się stało oddałam mocz z bólem...z każdą godziną było coraz gorzej i pojawiła się krew w moczu. Trafiłam do szpitala gdzie dostałam tylko nospe i fulargine z uwagi na fakt że w kwietniu tego roku byłam leczona na bakterie clostridium i nie mogę brać antybiotyków... Cały lipiec biegałam do wc z parciem na pęcherz...dodatkowo cały czas miałam ból w tym miejscu w brzuchu gdzie miałam wrażenie że coś pękło.Byłam również u ginekologa który po badaniu usg stwierdził że wszystko w porządku tylko mam mały zrost po cesarskim cięciu ale nic się z nim nie dzieje. Robiłam posiew moczu i wyszła bakteria enerococus fecalis i urolog przepisał mi 2 saszetki monuralu jednak nie było poprawy po tym i potem 6 tab azitroxu w wielkim stresie przyjmowałam ten antybiotyk z obawą że w każdej chwili może wystąpić biegunka...na szczeście udało się i nie wystąpiła. Jednak mnie dalej boli brzuch na dole mam parcie na pęcherz i odczuwam czasem pieczenie oddając mocz. Dodatkowo na badaniu usg pęcherza nic nie wyszło jakaś błona poszarpana troszkę i tyle.Zrobiłam dziś badanie moczu i wyszło dobrze dodatkowo oddałam mocz do badania mikrobiologicznego i obecnie czekam na wynik.Martwię się moim stanem o współżyciu nie ma mowy przy tym parciu na pęcherz odczuwam też dyskomfort w pracy bieganiem ciągłym do wc. Czy jest możliwość dostania się do Pana na wizyte w poniedziałek ok 16-nastej?lub po 16nastej???
Dzień dobry, rzeczywiście sytuacja jest poważna, Je zeli chodzi o wizytę u mnie w poniedziałek to zdarzyla sie w moim ganinecie wielka awaria, przy reemoncie doszlo do całkowitrego zalania gabinetu, teraz czekam na rozpoczęcie remontu, zrywanie posadzki, dlatego bedę odwoływał wizyty poniedziałkowe. Pani powinna zrobić wymaz bakterilogiczny z pochwy, wymaz z kamnału szyjki macicy, bakterie chlamydia ureaplasma. Byc miże będzie potrzebne badanie pęcherza cystoskopia, ale to jest w warunkach sali zabiegowej, w zwykłym gabienecie tego nie można zrobić. Naj lepiej też wziąść skierowanie od lekaerza rodzinnego na stałe leczenie do poradni urologicznej ale zarejestrować się w poradni przyszpitalnej, np. Klinika Urologii, szp. Rydygiera lub Narutowicza tam są oddziały urologiczne gdzie mozna przeprowadzić dokładna diagnostykę. Pozdrawiam