Bol brzucha

4 odpowiedzi
witam.od jakiegos czasu zmagam sie z silnym bolem brzucha w dolnej czesci.bol potrafi towarzyszyc mi caly dzien.podczas bolu dolna partia mojego brzucha puchnie.zaznaczeze od 4lat mam wkładke Mirene.Prosze o porade
Raczej ne obędzie się bez badania ginekologicznego. Przyczyn bólu podbrzusza może być kilka. Najprawdopodobniej jest to stan zapalny narządów płciowych. Ale również inne przyczyny nie są wykluczone.

konieczna jest ocena kliniczna - prosze udać się do lekarza ginekologa
Proszę koniecznie zrobić USG dopochwowe
Konieczne jest badanie usg i badanie ginekologiczne oraz badanie moczu. Możliwe, że wkładka będzie wymagała usunięcia. Możliwy jest ten stan zapalny. Zapraszam na wizytę