Boję się, że mogę być w ciąży.

4 odpowiedzi
Witam, jestem w 25 dniu cyklu. Do miesiączki zostały mi 3/4 dni. Zawsze już ok 10 dni przed bolały mnie bardzo piersi. Tymczasem nic takiego się nie dzieje. Czasami tylko lekko zabolą przy dotyku. Również pobolewają mnie jajniki raz jeden, raz drugi. Moja szyjka macicy jest raczej otwarta, wysoko, raz twarda raz zamknięta. Czuję charakterystyczne "ciągnięcie" w brzuchu, jednak bardzo boję się ciąży. Jedyny kontakt seksualny jaki miałam to petting. Odbył się on ok 5/7 dni przed owulacją. Ocierałam się z chłopakiem przez ubrania po czym od włożył rękę w spodnie, żeby poprawić penisa i po chwili włożył mi palce do pochwy. Jednak miałam na sobie spodnie, przez co musiałby najpierw "wytrzeć" rękę o materiał. Również wilgotną ręką dotknął mojego pośladka i brzucha. Czy preejakulat mógł przenieść się do pochwy podczas ubierania? Jeszcze jedną sytuacją, która mnie trochę niepokoi jest to, że po jego wytrysku poszłam umyć ręce i tak dla pewności przetarłam je płynem z alkoholem, poszłam wziąć kąpiel (dotykałam ręką miejsc intymnych podczas mycia) i później masturbowałam się. Czy mogłam przenieść coś do pochwy podczas mycia czy masturbacji? Czy któraś z sytuacji była ryzykowna? Denerwuję się.
Witam uprzejmie,myślę że prawdopodobieństwo zajścia w ciaże w Pani przypadku jest znikome.Proszę spokojnie wyczekiwac miesiączki.w razie jej opóźnienia wykonac test ciążowy.
Pozdrawiam

Ta opowieść to dreszczowiec.
Nie sprawdza się szyjki bo wprowadza się niepotrzebne zanieczyszczenia do pochwy np. wirusy, bakterie itd.
Co do ciąży, w której mogłaby Pani być to naprawdę nie wiadomo ale chyba nie.
Dziwne sformułowanie: preejakulat ???.
Proponowałbym przestać się męczyć tylko rozpocząć zdrowe pożycie seksualne z rozsądnym zabezpieczeniem.
Na 5 dni przed spodziewaną miesiączką nie ma możliwości zajścia w ciążę.
Trzeba wykonać B HCG