blokada psychiczna

1 odpowiedzi
Witam:)proszę o pomoc,nie mogę sobie poradzić z blokadą w pracy.Od roku mam salon fryzjerski o którym zawsze marzyłam.Mam dwóch pracowników ,ale chciałam też wrócić do zawodu .Teoretycznie wiem wszystko ,praktycznie również :)problem w tym że obsługa obcego klienta mnie blokuje,drżenie rąk nie radzę sobie sama ze sobą.Byłam na różnych akademiach i wszędzie jest ok tylko nie w moim salonie.Jestem przerażona ,załamana boję się że nie zrealizuje swoich marzeń.Dodam że jestem osobą komunikatywną,lubianą ,ale praca w moim salonie jest nie możliwa.Jestem bardzo zmęczona a drżenie rąk doprowadza mnie do rozpaczy.Proszę,czy jest Pani w stanie mi pomóc?z poważaniem przerażona:)
Pisze Pani o tym, że we własnym gabinecie drżenie rak uniemożliwia Pani pracę. Wydaje się, że może być to objaw związany z przeżywaniem silnego lęku. Wydaje się, że czynnikiem wyzwalającym jest własny salon, gdyż pisze Pani, że w innych miejscach ten objaw nie występuje. Proszę się zastanowić z czym mogą być związane Pani obawy dotyczące klientów we własnym salonie. Jakie mysli przychodzą Pani do głowy, kiedy wyobraża sobie Pani tą sytuację: ma Pani rozpocząć strzyżenie klienta. Trudności związane z lękiem mogą być skutecznie przezwyciężone podczas terapii poznawczo behawioralnej. Zachęcam do poszukania w okolicach swojego miejsca zamieszkania gabinetu psychoterapii poznawczo behawioralnej. pozdrawiam serdecznie