blizny potrądzikowe

4 odpowiedzi
Witam, chciałabym się zapytać, czy wykonuje pan doktor zabieg wypełniania blizn zanikowych po trądziku / chodzi mi o parę blizn dość głębokich / kwasem hialuronowym oraz ewentualnie jakiego rodzaju kwasu pan w takim wypadku używa?
Pozdrawiam
Dzień dobry, tak wykuję takie zabiegi kwasem hialuronowym lub własnym tłuszczem pacjenta. Zapraszam na konsultację, wtedy dobiorę najlepszy materiał. Pozdrawiam

Pytanie skierowane jest do jakiegoś Pana doktora ale trafiło też do mnie :) Nie wiem czy Pan doktor wykonuje takie wypełnienia ale większość lekarzy dermatologów potrafi sobie z tym problemem poradzić. Sposób postępowania z takimi bliznami jest zawsze indywidualny i należy rozważyć terapię dostosowaną do każdej blizny inaczej. Wypełnienie blizny jest środkiem ostatecznym, ponieważ nie usuwa jej tylko unosi skórę do góry wizualnie zmniejszając wgłębienie. Połączenie tej metody z ewentualnym podcinaniem blizny oraz zabiegiem z wykorzystaniem lasera frakcyjnego może dać oczekiwane efekty.
Witam,
nie wykonuje, bo daje to słaby i krótkotrwały efekt. Pozdrawiam
Witam. Niestety, nie zajmuję się leczeniem blizn potrądzikowych.
Proszę szukać pomocy w tych gabinetach, które pracują z laserem. Pozdrawiam.