Biorę tabletki antykoncepcyjne codziennie o 21 jednak dzisiaj zaczęła mi się ostra biegunka (ok godz
1
odpowiedzi
Biorę tabletki antykoncepcyjne codziennie o 21 jednak dzisiaj zaczęła mi się ostra biegunka (ok godz 9). Wzięłam dwie tabletki Lademidu jednak sądzę że biegunka nie przejdzie mi do wieczora. Co w takim razie powinnam zrobić? Wziąć tabletkę normalnie o 21 czy może wziąć dwie? I czy Lademid nie wpłynie na wchłanianie tabletki antykoncepcyjnej?
dobra rada: zmienić formę antykoncepcji; jaka tabletka, która z kolei????
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.