biorę pregabalin 150 asertin 50 mg oraz jestem uzależniona od benzodiazepiny i bardzo Tyje jeszcze b

1 odpowiedzi
biorę pregabalin 150 asertin 50 mg oraz jestem uzależniona od benzodiazepiny i bardzo Tyje jeszcze biorę ciovelle czy aż tyle leków naraz jest bezpieczne? jak pozbyć się Tycia ? czuje się bez sił i zmeczona oraz senna?
Sertralina/ Asertin i pregabalina/Pregabalin w podanych dawkach są bezpieczne. Czy sprawdzała Pani hormony tarczycy? Zaburzenia hormonów tarczycy, czy przyjmowanie hormonów płciowych (Ciovelle!! ) częściej powodują wzrost masy ciała niż podane leki . Proszę wykonać badania tarczycy jeśli takich Pani nie wykonywała w ostatnich tygodniach. Proponuję z wynikami konsultację specjalisty psychiatry i dostosowanie leków przeciwdepresyjnych by samopoczucie uległo poprawie. W zapytaniu jest zbyt mało danych by precyzyjnie określić przyczynę zmęczenia i senności. Pozdrawiam i życzę jak najszybszego powrotu do zdrowia.