Biore paroxinor 20 mg dziennie od 3 miesiecy i zmienilem.psychiatre ktory polecil zmniejszenie dawki
Biore paroxinor 20 mg dziennie od 3 miesiecy i zmienilem.psychiatre ktory polecil zmniejszenie dawki o polowe do 10mg, oraz przepisal mi sympramol 50 mg na noc raz dziennie. Po 5 dniach brania mniejszej dawko odczuwam ucisk w głowie, szumy w uszach, rozdraznienie, lęki oraz odrealnienie. Czy nest to normalne? Czy jest to zespol odstawienny?
2 odpowiedzi
Szanowna Pani, o takich dolegliwościach trzeba powiedzieć psychiatrze, ponieważ to on wie z jakimi skutkami ubocznymi może się w Pani przypadku wiązać zmiana leku. Zna Pani historię choroby. Ustawianie leków bywa długotrwałe, dlatego żeby dobrze dobrać dawkę nie wystarczy jedna wizyta u psychiatry. Psychiatra potrzebuje informacji zwrotnej na temat tego jak się Pani po lekach czuje, żeby móc zmienić/dostosować leki. Pozdrawiam serdecznie Adriana Bernady
Polecam do leczenia farmakologicznego dołożyć leczenie psychologiczne, szczególnie w okresie, w którym jest zmniejszana dawka leków. Te objawy świadczą o tym, że nadal przyczyna złego samopoczucia jest nie uleczona. Proponuję terapię i dojście do źródła takiego stanu zdrowia fizycznego poprzez uzdrowienie psychiki. Pozdrawiam serdecznie, Jolanta Sokołowska
Podobne pytania
- Czy można zażyć Alprox 0,25 mg przed pobraniem krwi, jeśli ktoś panicznie boi się pobierania krwi?
Co oznacza "krytycyzm deklaratywny" z notatek byłego psychiatry a propos mojego Chad?
Witam zażywam Lynagex XR 165 raz dziennie wieczorem. Unikam alkoholu jednak zbliża mi się impreza ur
Dziecko 7 lat w spektrum autyzmu z ADHD, dostal lek Auroxetyn najnizsza dawka. Od prawie 2 miesiecy
5miesięcy przyjmuję Tritico 75na noc.Po konsultacji z psychiatrą przepisał mi Deprexolet ale nie pow
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.


