Biorę od 2 tyg tabletki Tolperis i pojawiły się zawroty głowy czy to jest przyczyną ?
Być może zawroty głowy są spowodowane przyjmowaniem Tolperisu. Proszę odstawić.

Specjaliści w zakresie leczenia: zawroty głowy

Tadeusz Mazur

Tadeusz Mazur

Neurolog, Lekarz rehabilitacji medycznej

Kraków

Tomasz Stankiewicz

Tomasz Stankiewicz

Laryngolog, Audiolog, foniatra

Lublin

Karolina Michalak

Karolina Michalak

Neurolog

Koszalin

Artur Kosicki

Artur Kosicki

Diagnostyk, Terapeuta, Lekarz rodzinny

Bydgoszcz

Agnieszka Gross

Agnieszka Gross

Neurolog

Kielce

Beata Sadowska-Tajsiak

Beata Sadowska-Tajsiak

Neurolog

Warszawa

Podobne pytania

Masz pytania?

Nasi lekarze i specjaliści odpowiedzieli na 44 pytań dotyczących usługi: zawroty głowy

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.

Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.