Biorę Mozarin 15 od 4 lat. Od jakiegoś czasu odczuwam ciągłe zmęczenie i kompletny brak energii. Czy

Biorę Mozarin 15 od 4 lat. Od jakiegoś czasu odczuwam ciągłe zmęczenie i kompletny brak energii. Czy może to być spowodowane braniem tych leków?

1 odpowiedź


Warto byłoby wykonać podstawowe badania laboratoryjne jak morfologia u lekarza rodzinnego. Jeżeli powyższe objawy nie mają podłoża somatycznego , może należałoby zmienić lek na inny.

Szukasz psychologa?

Pierwsza sesja wprowadzająca za darmo z Terapia by ZnanyLekarz

Wypełnij formularz
Znajdź eksperta

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.

  • • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.

  • • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.

  • • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.

  • • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.

  • • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.