Biorę metronidazol doustnie na infekcję pochwy. Właśnie dostałam zapalenia pęcherza. Czy przyjąć fur

Biorę metronidazol doustnie na infekcję pochwy. Właśnie dostałam zapalenia pęcherza. Czy przyjąć furaginę jednocześnie z metronidazolem? Pilne.

4 odpowiedzi


o ile lekarz każe.

Uzyskaj odpowiedź dzięki konsultacji online

Potrzebujesz porady specjalisty? Zarezerwuj konsultację online: otrzymasz odpowiedzi bez wychodzenia z domu.


tak może Pani przyjmować


Stosowanie leków dopochwowych nie eliminuje możliwości przyjęcia furaginy doustnie . Ważne by furagin był przyjęty w odpowiedniej dawce i w odpowiednio długiej terapi . Dobrze jest zakwaszać mocz witaminą C . Pozdrawiam !


- zdarza się. Najbardziej prawdopodobny mechanizm to przeniesienia zakażenia z pochwy do cewki moczowej. W przyszłości proponuję np. linomag posmarowa osłonowo na cewke moczową. Często działa. pzdr artur mazur kalisz

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.