bezpieczna ciąża

4 odpowiedzi
witam jestem po zabiegu łyżeczkowania które miało miejsce 3.11 jestem już po dwóch okresach i po badaniach hormonalnych takich jak prolaktyna progesteron TSH toksoplazmoza IgMi IgG i CMV IgM , morfolofi która wyszła w normie cytologia też mam dobrą i moje pytanie czy jak zajdę w kolejna ciąże czy jest szansa ze doniosę ja i będę mogła się cieszyć potomstwem i czy moja mała waga bo ważę zaledwie 48 kg i mam ok 150 wzrostu czy ma jakiś też wpływ na donoszenie jej
Pani wzrost i waga są prawidłowe, Czy łyżeczkowanie było spowodowane poronieniem? Poronienia się zdarzają nawet bardzo często, diagnostykę przyczyn przeprowadza się po 3 kolejnych poronieniach.

Ciężko jednoznacznie odpowiadać na pytania w momencie zejścia w ciazy trzeba odrazuwlaczyc odpowiedni leki i diagnostyki prenatalnych w 11-14 tyg ciazy
Szanowna Pani,
Nie wiem, dlaczego miała Pani ten zabieg. Nie wiem ile Pani ma lat. Nie wiem, czy Pani już rodziła. Nie wiem, jakie były wyniki wszystkich tych badań. Nie wiem, na co Pani w życiu chorowała, czym się Pani zajmuje. Nie wiem nic o Pani mężu (czy też partnerze). Nie wiem nic o Pani rodzicach, dziadkach, rodzeństwie i innych krewnych. Myślę, że za mało o Pani wiem, by rzetelnie odpowiedzieć na Pani pytanie. Ale sądzę, że Pani waga i wzrost nie mają nic do rzeczy gdy chodzi o możliwość donoszenia ciąży. Gdy Pani zajdzie w ciążę jest szansa, że ją Pani donosi, ale oczywiście nie jest to szansa 100 procentowa. Chętnie Pani udzielę więcej informacji po przeprowadzeniu z Panią dokładnego wywiadu lekarskiego i po zbadaniu Pani.
Załączam wyrazy szacunku,
CS
Szanse na donoszenie są duże ale 100 % gwarancji nie ma.