Bardzo ważne! Błagam psychiatrów o pomoc! 6 lat brałam leki z różnych grup jak Lorafen, estazolan, s
Bardzo ważne! Błagam psychiatrów o pomoc! 6 lat brałam leki z różnych grup jak Lorafen, estazolan, signopam, relanium, oxazeoam, chlorprotixen, tranksene, faxolet, immovane, pramazin, sedan 6 i inne. W końcowej fazie dochodziłam do 30 tabl dziennie. Odstawilam je praktycznie z dnia na dzień gdyż na detoksie powiedziałam że bralam do 4 tabl dziennie sedan 6. Więc po tyg byłam już całkowicie bez leków. Mija rok odkąd nie biorę żadnych leków. Jednak nie wróciłam do siebie. Czuję się bardzo źle fizycznie tak jakby coś w mózgu zostało popsute. Mam straszliwe poty, ucisk w głowie przechodzący na oczy, szczękościsk, wykrzywia mi twarz z lewej strony. Nie mam jakby kontaktu z własnym ciałem. Nie czuję go, niby chodzę i funkcjonuje ale to jakby tylko dawne nawyki i przyzwyczajenia. Nie czuję głodu, smaku, nie mam węchu, wzrok i słuch słabną. Trzęsie mi ciało, jakby każdy nerw był naruszony, serce bardzo mocno bije, ciśnienie wysokie. Czy to nie jest jakieś porażenie nerwowe poprzez uszkodzenie ośrodkowego układu nerwowego poprzez lata brania bardzo silnych leków? Nic mnie nie będzie cieszyć jeśli nie dojdę fizycznie do siebie. Błagam o opinie psychiatrów, neurologów. !!!!!!!! Proszę o pomoc!!!!
2 odpowiedzi
Witam Panią, sugeruję niezwłocznie udać się do lekarza, który Panią prowadził i szczerze z nim porozmawiać (przyznać się do kłamstwa, opisać swoje aktualne objawy). Proszę szukać pomocy tam, gdzie może ją Pani uzyskać czyli u lekarza prowadzącego leczenie. Jestem w stanie zrozumieć, że odczuwa Pani wstyd z powodu kłamstwa. Jednak w internecie już się Pani do niego przyznała, tym łatwiej będzie w realu w gabinecie lekarza. Pierwszy krok już Pani zrobiła. Teraz pora na kolejny - wizyta u lekarza. Proszę (na tyle na ile jest Pani w stanie) odpowiedzieć sobie na pytanie: - Czy to, że brała Pani tyle leków było spowodowane schorzeniami somatycznymi czy zaburzeniami psychicznymi czy nieradzeniem sobie z problemami osobistymi/zawodowymi? Podczas wizyty u lekarza proszę zapytać czy zaleca konsultację lub terapię psychologiczną. Często połączenie farmakoterapii i terapii psychologicznej pomaga łatwiej przejść przez trudne momenty w życiu. Życzę Pani szacunku do siebie i do innych. Joanna Nowakowska - psycholog
Uzyskaj odpowiedź dzięki konsultacji online
Potrzebujesz porady specjalisty? Zarezerwuj konsultację online: otrzymasz odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Podobne pytania
- Czy lek sedam 3 mogę odstawić oo jednej tabletce i obędzie się bez żadnych bez żadnych skutków ubocz
Mój mąż zaczął się wycofywać z życia. Stroni od ludzi ode mnie również. Przestał mnie dotykać całe d
Witam. Od roku biorę aciprex 10 mg na zaburzenia lęku. Dwa miesiące temu zdecydowaliśmy z lekarzem o
Witam od 12 sierpnia brałam asertin 50mg pół tabletki, a po mcu przeszłam na asertin 100mg 1 tabletk
Czy leki psychiatryczne mogą coś uszkodzić, i jesli będę czuć się dobrze to czy mogę je z pomocą lek
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.


