Bardzo Prosze o pomoc!! kiedys bralem leki na tradzik o nazwie aknenormin przczytalem ze on uposledz

2 odpowiedzi
Bardzo Prosze o pomoc!! kiedys bralem leki na tradzik o nazwie aknenormin przczytalem ze on uposledza dopamine w mozgu po zakonczonej terapii ktora trwala 8 lat temu cierpialem na depresje mialem mysli samobojcze bralem antydepresanty obecnie choruje na schizofrenie paranoidalna! lekarka mi odstawila klozapol biore jescze aryzalere, po klozapolu nie moglem sie zbytnio uczyc przyswajac wiedzy teraz jest lepiej mam wrazenie ze po aryzalerze mam stany depresyjne czasami mi nastroj spada ale glownym problemem jest wkrecanie sobie tego ze jestem ciagle chory nie zawsze potrafie poradzic sobie z tego typu myslami czytalem ze aryzalera moze powodowac takie stany co ja mam robic chce to powiedziec lekarzowi poprosic go o zmiane leku?? prosze mi pomoc mam tez mysli ze Bog mi karze byc zolnierzem jak widze np policje chcociaz wiem ze to nie mozliwe jest ale takiego typu mysli mi sie pojawiaja i potem wiem ze to fikcja ale najgorzej ze je czasem uznaje za prawde moze byc tak ze aryzalera nic nie wnosi tylko klozapol??? Jesli mam go brac to chcialbym bez aryzalery. Doradzcie mi cos p oza tym nie chce teraz brac klozapolu bo chce nauczyc sie na egazminy a tak raczej nie przyswoje wiedzy po tym leku.
Proszę opowiedzieć o tym lekarzowi prowadzącemu. Być może Klozapol będzie jednak konieczny. To objawy choroby, nie polekowe. Pozdrawiam.

Proszę pilnie zgłosić się do psychiatry i opowiedzieć o tych objawach. Wymagają one leczenia. Mamy wiele leków do wyboru, więc można wyregulować dawki tych obecnych albo znaleźć nowe skuteczne. Im szybciej poszuka Pan pomocy tym szybciej przyjdzie poprawa i lepsze możliwości nauki. Życzę powodzenia w egzaminach.