Bardzo proszę o pomoc bo już nie wiem gdzie mam się udać. Od 2 miesięcy mam ciągły pisk w lewym uch
1
odpowiedzi
Bardzo proszę o pomoc bo już nie wiem gdzie mam się udać.
Od 2 miesięcy mam ciągły pisk w lewym uchu. Wizyta u laryngologa - brak zatkanego ucha, audiogram w porządku. Dostałam Pronasal ale po miesiącu stosowania dalej bez zmian. Tomograf i rezonans z oceną kątów mostkowo móżdżkowych w porządku. Od roku leczę się na nadczynność tarczycy, jednak w lipcu zostal odstawiony Thyrozol bo wyniki w normie Tsh w czerwcu wynosilo 3,642, ft4 0,81. Zrobiłam kontrolnie badania w sierpniu i tsh wynosi 0, 596 a ft4 0,87 tez w normie. Czy ten spadek tsh moze byc przyczyna pisku? Czy mam szukac przyczyny dalej?
Od 2 miesięcy mam ciągły pisk w lewym uchu. Wizyta u laryngologa - brak zatkanego ucha, audiogram w porządku. Dostałam Pronasal ale po miesiącu stosowania dalej bez zmian. Tomograf i rezonans z oceną kątów mostkowo móżdżkowych w porządku. Od roku leczę się na nadczynność tarczycy, jednak w lipcu zostal odstawiony Thyrozol bo wyniki w normie Tsh w czerwcu wynosilo 3,642, ft4 0,81. Zrobiłam kontrolnie badania w sierpniu i tsh wynosi 0, 596 a ft4 0,87 tez w normie. Czy ten spadek tsh moze byc przyczyna pisku? Czy mam szukac przyczyny dalej?
Zapraszam na wizytę online. Przedstawię możliwości leczenia.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Dziecko 4 letnie tydzień po urazie i zszywaniu brody zaczęło się nerwowo zachowywać. Chrząka i śmieje się bez przyczyny, głównie kiedy ogląda tv lub jest zmęczone. Czy to jakaś trauma po wypadku? Jak się zachować w takiej sytuacji?
- Jak określić czy jądra maja prawidłową twardość? Pytam ponieważ nie jestem do końca pewien jak to ocenić. Czasem jądra są twardsze czasem bardziej elastyczne. Czy jeżeli jądro jest chore - nie da się go w ogolę ani troszeczkę ścisnąć? Czy jak to jest? Dodam iż oba jądra są tej samej twardości.
- Czy dobry wynik badania Dopplera wyklucza zakrzepicę, czy powinnam zrobić jeszcze d- dimery
- Od 3 lat borykam się z problemem przewlekłego bólu barku oraz okolicach m. nadgrzebieniowego. Dodam, że byłem już u kilkunastu fizjoterapeutów, a także lekarzy ortopedów, niestety wszystko okazało się bezskuteczne i nikt nie wie jak mi pomóc. Natomiast wszelka rehabilitacja również na nic się…
- W piątek po południu miałam usuwana 8 czy mogę dziś, napić się alkoholu
- Czy korzystanie z basenu podczas kuracji Axotretem jest dozwolone? Mogą wystąpić jakieś niepożądane skutki?
- Jakie badania krwi pomogą zdiagnozować duszności oprócz magnezu i potasu ?
- COAXIL + ASENTRA, czy można zażywać oba te leki? Dzień dobry jestem osobą cierpiącą na nerwicę lękową oraz silną depresję. Pierwszy lekarz psychiatra psychiatra przepisał mi Coaxil oraz Nasen (gdyż cierpię też na bezsenność). Niestety objawy nerwicowe się nasiliły, dlatego postanowiłam skonsultować…
- Mam stwierdzoną dyskopatię szyjną C6-C7 i C5-C6. Główny objaw to ciągłe napięcie mięśni w miejscu połączenia głowy z szyją które przechodzi też na skronie i czoło. W pierwszej części dnia jest gorzej niż w drugiej. Zalecono mi sen na poduszce ortopedycznej która nawet pomaga gdy poleżę na niej…
- Psycholog po badaniu testowym napisała: "zespół obsesyjno-kompulsywny"? Czy to jest to samo co zaburzenia obsesyjno - kompulsyjne ?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.